Rekonstrukce

Naše společnost Vám nabízí v rámci celé rekonstrukce kompletní služby

Podkrovní byty

Nabízíme Vám z dosud nevyužívané půdy vytvořit velmi útulný obytný prostor díky sádrokartonu, střešním oknům, kvalitním izolačním materiálům apod.

Pomineme-li, že se v nich rozhodně nedrží vlhkost a jsou jednoznačně nejslunečnější z celého bytu či domu, umožňují díky sešikmeným střechám nebo dokonce trámům krovu (u starých domů) skutečně atypická, zajímavá řešení místností, jakých v „běžných“ místnostech s kolmými stěnami docílit nemůžete.

Podkrovní místnosti mají nepopiratelný půvab.

Rozdělení interiéru příčkou ze sádrokartonu

Montáže příček ze sádrokartonu doporučujeme tam, kde jste se rozhodli dělit místnost Vašeho bytu a není z jakéhokoliv důvodu možné příčku vyzdít z cihel či pórobetonu.

Největšími přednostmi jsou

Minerální podhledy se používají k zakrytí nebo snížení stropu. Dosáhne se tak lepší izolace a dokonalejší akustické a protipožární vlastnosti stropu. Minerální podhledy v podobě kazet nám zajistí velmi snadný přístup do stropního prostoru a jednoduše se tak dostaneme k elektroinstalacím. Práce s nimi je čistá a jednoduchá.

Systém podhledů se skládá z nosného rastru tvořeného hliníkovými profily různých tvarů, šířky a barev, jenž je zavěšen pod stávajícím stropem a podhledových desek, které jsou vyrobeny z lisovaných minerálních vláken s pojivem či jiného materiálu. Standardní rozměr desek je 600 x 600 mm

Minerální podhledy splňují tyto požadavky